60? We zien wel…

60? We zien wel…

Paul de Leeuw

Wed 1 Feb ’23 20:00 - 21:50
OXYTOCIN

OXYTOCIN

Isabelle Beernaert

Thu 2 Feb ’23 20:00 - 21:30
Borboletas

Borboletas

Orkater | Gery Mendes

Thu 2 Feb ’23 20:30 - 21:30
Wolfgang, het wonderjong

Wolfgang, het wonderjong

Pieter Kramer | Theateralliantie & Theater Oostpool

Fri 3 Feb ’23 - Sun 5 Feb ’23
Gonnie en Gijsje samen op stap

Gonnie en Gijsje samen op stap

Prentenboekjesfestival - Klein Amsterdam Producties

Sun 5 Feb ’23 10:00 and 11:15
Boer Boris is de baas

Boer Boris is de baas

Prentenboekjesfestival - Klein Amsterdam Producties

Sun 5 Feb ’23 10:30 and 12:00
Die Zauberflöte

Die Zauberflöte

Nederlandse Reisopera

Tue 7 Feb ’23 19:30 - 22:40
Vincent Rietveld gaat voor de Louis d'Or

Vincent Rietveld gaat voor de Louis d'Or

De Warme Winkel (voorheen toneelgroep Amsterdam)

Tue 7 Feb ’23 20:30 - 22:10
Detective Moncler

Detective Moncler

Jan Hulst en Casper Tarenskeen

Tue 7 Feb ’23 20:30
Familiespel

Familiespel

Jacqueline Blom, Mark Rietman e.a.

Wed 8 Feb ’23 20:00 - 21:30
La Despedida

La Despedida

Burning Bridges

Thu 9 Feb ’23 20:30
Federatiebal 2023

Federatiebal 2023

Remember me?!

Sat 11 Feb ’23 20:11 - Sun 12 Feb ’23 02:00
Naar de overkant van de nacht

Naar de overkant van de nacht

Afslag Eindhoven

Let op: aanvangstijd gewijzigd naar 20:30
Mon 13 Feb ’23 - Tue 14 Feb ’23
Ballet Bubbles

Ballet Bubbles

Junior Company

Tue 14 Feb ’23 20:00 - 21:37
Musical4daagse

Musical4daagse

Thu 23 Feb ’23 09:00 - Sun 26 Feb ’23 14:00
Jannie The Showdog

Jannie The Showdog

Henry van Loon

Fri 24 Feb ’23 20:00 - 21:30
De onzichtbare man

De onzichtbare man

Theater Artemis

Sat 25 Feb ’23 15:00 - 16:05
De regels van Floor

De regels van Floor

Rutger de Bekker, Eva Poppink, Max Laros e.a.

Sat 25 Feb ’23 16:00 and 19:00
Nijntje de Musical

Nijntje de Musical

Sun 26 Feb ’23 13:30 and 15:30
Een speciale wijnproefavond

Een speciale wijnproefavond

Met de fles op tafel

Sun 26 Feb ’23 - Sun 16 Apr ’23
Recht

Recht

DOX

Tue 28 Feb ’23 19:30 - 20:35
In the Dutch Mountains

In the Dutch Mountains

Nederlands Dans Theater

Tue 28 Feb ’23 20:00 - 21:15
Ohm

Ohm

Ward/Ward | Ann Van den Broek

Wed 1 Mar ’23 20:30 - 21:25
Niet gehinderd door enige kennis

Niet gehinderd door enige kennis

Jasper van der Veen

Thu 2 Mar ’23 20:30
Coriolanus

Coriolanus

Het Nationale Theater

Thu 2 Mar ’23 20:30

Meer dan jij...