Parktheater Eindhoven

Dreumesconcert - Krulmuziek

Dreumesconcert

Krulmuziek, klassiek voor kleintjes

zo 22 okt ’23 - zo 3 mrt ’24
Krulconcert - Blub!

Blub!

Krulmuziek, klassiek voor kleintjes

zo 22 okt ’23 en zo 3 mrt ’24
Morssinkhof Terra Theaterproducties - Peter Pan de musical

Peter Pan de musical

Morssinkhof Terra Theaterproducties

zo 3 mrt ’24 13:30 - 14:35
De Ramadan Conference - Anuar, Dolf Jansen & Erhan Demirci

De Ramadan Conference

Anuar, Dolf Jansen & Erhan Demirci

di 5 mrt ’24 20:00 - 21:30
Anne Wil Blankers, Henriëtte Tol, Renée Fokker - Fokker Blankers Tol

Fokker Blankers Tol

Anne Wil Blankers, Henriëtte Tol, Renée Fokker

wo 6 mrt ’24 20:00 - 21:20
De Toneelmakerij | Theater Sonnevanck - Rabbit Hole

Rabbit Hole

De Toneelmakerij | Theater Sonnevanck

STROOM
do 7 mrt ’24 19:30 - 20:30
Rythm & Flow - ISH Dance Collective

Rhythm & Flow

ISH Dance Collective

do 7 mrt ’24 20:00 - 21:15
Isabelle Beernaert - Particles of God

Particles of God

Isabelle Beernaert

vr 8 mrt ’24 20:00 - 21:15
Jeroens Clan - Korte metten

Korte metten

Jeroens Clan

vr 8 mrt ’24 20:30 - 22:05

Internationale Vrouwendag 2024

za 9 mrt ’24 12:00 - 18:00

De Barbier van Sevilla

Staatsopera van Moldavie

za 9 mrt ’24 20:00 - 22:35
BERLIN | Yves Degryse - The making of Berlin

The making of Berlin

BERLIN | Yves Degryse

za 9 mrt ’24 20:30

Jaloezie is een bitch

Kirsten van Teijn

za 9 mrt ’24 20:30 - 22:00
Philippe Geubels - Geubels gaat in bad

Geubels gaat in bad

Philippe Geubels

ma 11 mrt ’24 - wo 13 mrt ’24
DOX | Dalton Jansen - Birds

Birds

DOX | Dalton Jansen

STROOM
di 12 mrt ’24 19:30 - 20:30
Gover Meit (voorheen Stefano Keizers) - Bossen

Bossen

Gover Meit (voorheen Stefano Keizers)

wo 13 mrt ’24 20:30 - 22:00
Theater Utrecht - Versus

Versus

Theater Utrecht

STROOM
do 14 mrt ’24 20:30 - 22:00
Phion | Theater Sonnevanck - Robin Hood

Robin Hood

Phion | Theater Sonnevanck

vr 15 mrt ’24 19:30 - 20:45
Another Kind of Blue - Digital Twin

Digital Twin

Another Kind of Blue

vr 15 mrt ’24 20:30 - 22:10
Najib Amhali - 30 jaar on stage

30 jaar on stage

Najib Amhali

za 16 mrt ’24 - di 19 mrt ’24

Glitter

Antonin Rioche | Korzo & Nederlands Dans Theater

za 16 mrt ’24 20:30
The Legends - Helden!

Helden!

The Legends

za 16 mrt ’24 20:30 - 22:40
Mime Wave - Thuis

Thuis

Mime Wave

zo 17 mrt ’24 11:00 - 11:50
Het Filiaal - Talking hands

Talking hands

Het Filiaal

zo 17 mrt ’24 16:00 - 16:50
Matzer Theaterproducties - Broos

Broos

Matzer Theaterproducties

ma 18 mrt ’24 en di 19 mrt ’24
De Dansers - Hush

Hush

De Dansers

wo 20 mrt ’24 20:30 - 21:25
Van der Laan en Woe - NG

NG

Van der Laan en Woe

reprise
do 21 mrt ’24 en vr 22 mrt ’24
Het Nationale Theater - Wachten op Godot

Wachten op Godot

Het Nationale Theater

do 21 mrt ’24 20:30 - 23:00
De Warme Winkel - Myrte Siebinga zoekt een kamer

Myrte Siebinga zoekt een kamer

De Warme Winkel

vr 22 mrt ’24 20:30
Circus Treurdier - BAAAAAA

BAAAAAA

Circus Treurdier

STROOM
vr 22 mrt ’24 20:30 - 22:15
155 | Maas Theater en Dans - Stuntkont

Stuntkont

155 | Maas Theater en Dans

za 23 mrt ’24 14:30 - 15:30
Merijn Scholten - Team Solo

Team Solo

Merijn Scholten

reprise
za 23 mrt ’24 20:00
Gerard Luijkenaar

Presentatie workshop: Wie ben ik?

Stedelingen

za 23 mrt ’24 en zo 24 mrt ’24
De Stilte - Blikvangers

Blikvangers

De Stilte

zo 24 mrt ’24

Tomaatje op je neus

Arno Huibers

zo 24 mrt ’24 15:00
Dirk De Wachter - Over troost en een betekenisvol leven

Over troost en een betekenisvol leven

Dirk De Wachter

zo 24 mrt ’24 15:30 - 17:00
Conny Janssen Danst - Ziel

Ziel

Conny Janssen Danst

wo 27 mrt ’24 20:00 - 21:15
Toneelschuur producties | Internationaal Theater Amsterdam - Huis van Troje

Huis van Troje

Toneelschuur producties | Internationaal Theater Amsterdam

STROOM
wo 27 mrt ’24 20:30
Nick Schilder - The Singer Songwriter Show

The Singer Songwriter Show

Nick Schilder

do 28 mrt ’24 20:00 - 22:20

Comedy Café

The Laughing Lizard - 23/24

do 28 mrt ’24 - vr 24 mei ’24
Rosa da Silva - A vida rosa

A vida rosa

Rosa da Silva

do 28 mrt ’24 20:30
Diederik van Vleuten - Bouwjaar ‘61

Bouwjaar ‘61

Diederik van Vleuten

do 28 mrt ’24 20:30 - 21:35
Valentina Tóth - Wildbloei

Wildbloei

Valentina Tóth

vr 29 mrt ’24 20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2024

Finalistentour 2024

Leids Cabaret Festival

vr 29 mrt ’24 20:30
Instadichtersbal -  Avond van de Amai

Instadichtersbal

Avond van de Amai

za 30 mrt ’24 19:30 - 22:10
Ashton Brothers - Brothers

Brothers

Ashton Brothers

za 30 mrt ’24 en ma 1 apr ’24
Introdans - Spring

Spring

Introdans

di 2 apr ’24 20:00 - 22:15
Claudia de Breij - Wat als

Wat als

Claudia de Breij

wo 3 apr ’24 - vr 5 apr ’24
Wilfried de Jong & Caro Derkx - Fiets!

Haar in de Wind

Wilfried de Jong & Caro Derkx

do 4 apr ’24 20:30
Glittermoe - Gavin Reijnders

Glittermoe

Gavin Reijnders

do 4 apr ’24 20:30 - 21:45
Rijnreisje

Rijnreisje

De Toneelmakerij

STROOM
za 6 apr ’24 16:00 - 17:00
Gerard van Maasakkers en gasten - In de gloria!

In de gloria!

Gerard van Maasakkers en gasten

za 6 apr ’24 en zo 7 apr ’24
Meneer Monster - Lucky Luuk

Lucky Luuk

Meneer Monster

zo 7 apr ’24 15:00 - 15:50
Machine de Cirque - La Galerie

La Galerie

Machine de Cirque

di 9 apr ’24 20:00 - 21:15

Wetenschap voor iedereen

Universiteit van Nederland Live

di 9 apr ’24 20:30
Nabil - Nee, precies daarom

Nee, precies daarom

Nabil

wo 10 apr ’24 20:30
Tarik Moree en Tim Olivier Somer - Het Wim Sonneveld-Complex

Het Wim Sonneveld-Complex

Tarik Moree en Tim Olivier Somer

wo 10 apr ’24 en do 11 apr ’24
Jim Bakkum - Oud Geleerd, Jong Gedaan

Oud Geleerd, Jong Gedaan

Jim Bakkum

do 11 apr ’24 20:30
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen

Met de beste bedoelingen

Thijs van de Meeberg

vr 12 apr ’24 20:30
Stichting Doewet | Het Zuidelijk Toneel | Vereniging Ons Suriname - Boni de Musical

Boni de Musical

Stichting Doewet | Het Zuidelijk Toneel | Vereniging Ons Suriname

za 13 apr ’24 20:00
Sven Ratzke - Marlene

Marlene

Sven Ratzke

za 13 apr ’24 20:30
Tg. Winterberg - De stille kletsmajoor

De stille kletsmajoor

Tg. Winterberg

zo 14 apr ’24
HNTjong - Supernormaal

Supernormaal

HNTjong

zo 14 apr ’24 14:30 - 15:30
Morssinkhof Terra Theaterproducties - 100% COCO New York

100% COCO New York

Morssinkhof Terra Theaterproducties

zo 14 apr ’24 14:30 - 15:45

Debatwedstrijd

Europa op het podium voor jongeren vanaf 16 jaar

ma 15 apr ’24 09:00 - 17:00

HEAT

Theater Rotterdam | Davy Pieters

STROOM
di 16 apr ’24 20:30 - 21:45
Overtures - The Bootleg Sixties

The Bootleg Sixties

Overtures

wo 17 apr ’24 20:00 - 22:20

VIER x VIER

Theater a/d Rijn

wo 17 apr ’24 20:30
Dining Opera

La Traviata at The Dining Opera

Thomas de Bruijn e.a.

do 18 apr ’24 - za 20 apr ’24
Bert Visscher - Dat zie je een ander niet doen

Dat zie je een ander niet doen

Bert Visscher

reprise
do 18 apr ’24 en vr 19 apr ’24
Karin Bloemen & Old School Band - Gladys, Ella, Barbra, Adele... Karin!

Gladys, Ella, Barbra, Adele... Karin!

Karin Bloemen & Old School Band

do 18 apr ’24 20:30
Tjitske Reidinga - portret

Portret

Tjitske Reidinga

vr 19 apr ’24 20:30 - 21:40
Laura van Dolron - Heel

Heel

Laura van Dolron

vr 19 apr ’24 20:30
BORRELNOOTJEZ - EL7EBS (GEVANGENIS)

BORRELNOOTJEZ

EL7EBS (GEVANGENIS)

za 20 apr ’24 20:00
Fine Label - De Cabaret Club

De Cabaret Club

za 20 apr ’24 20:30
Prentenboekjesfestival Dieren in de Tuin - Coco kan het!

Coco kan het!

Prentenboekjesfestival Dieren in de Tuin

zo 21 apr ’24
Prentenboekjesfestival Dieren in de Tuin - Dikkie Dik & Ik

Dikkie Dik & Ik

Prentenboekjesfestival Dieren in de Tuin

zo 21 apr ’24 11:00 - 11:45
Luuk Haaze, Mylene ‘d Anjou e.a. - Mees Kees Op Kamp

Mees Kees Op Kamp

Luuk Haaze, Mylène d’Anjou e.a.

zo 21 apr ’24
Daniël Arends - High Class Bitch

High Class Bitch

Daniël Arends

di 23 apr ’24 - do 25 apr ’24
Theater Utrecht - Panic Room

Panic Room

Theater Utrecht

wo 24 apr ’24 20:30
Kommil Foo - Grind

Grind

Kommil Foo

reprise
do 25 apr ’24 20:30
Herman - Stefan de Walle, Eva Van der Gucht e.a.

Herman

Stefan de Walle, Eva Van der Gucht e.a.

vr 26 apr ’24 20:00 - 21:30

Het beste van urban dans

Urban Dansdagen 2024

vr 26 apr ’24 20:00 - zo 12 mei ’24 20:00
Amenti Theatre Company | Gil the Grid - NOM.NOS

NOM.NOS

Amenti Theatre Company | Gil the Grid

STROOM
vr 26 apr ’24 20:30
Efteling Theater - De Efteling Musical

De Efteling Musical

Efteling Theater

zo 28 apr ’24
E kos aki ta ñaña! (Dit is een makkie!)

E kos aki ta ñaña! (Dit is een makkie!)

Het Huis van Asporaat

zo 28 apr ’24 19:30
Gewoon Roué - Roué Verveer

Gewoon Roué

Roue Verveer

wo 1 mei ’24 20:00
 Nederlands Dans Theater - The beauty of it all

The beauty of it all

Nederlands Dans Theater

do 2 mei ’24 20:00
Francis van Broekhuizen en Gregor Bak - Schandalig mooie opera!

Schandalig mooie opera!

Francis van Broekhuizen en Gregor Bak

do 2 mei ’24 20:30

Maan

ROSE stories

vr 3 mei ’24
Plankton | Sonja van Ojen & Hendrik Kegels - Om de hoek woont een struik

Om de hoek woont een struik

Plankton | Sonja van Ojen & Hendrik Kegels

zo 5 mei ’24
De Kiesmannen - De Grote Europashow

De Grote Europashow

De Kiesmannen

di 7 mei ’24 20:30
Roshanak Morrowatian | Rover - Kites

Kites

Roshanak Morrowatian | Rover

wo 8 mei ’24 20:30
Boost - OPEN

Open

Boost

STROOM
do 9 mei ’24 20:30
Theater Oostpool | Nina Spijkers - Het achtste leven (voor Brilka)

Het achtste leven (voor Brilka)

Theater Oostpool | Nina Spijkers

vr 10 mei ’24 18:30

Kermis Sinksen

Moord in het Parktheater

Wegens succes bijgeboekt!
vr 10 mei ’24 en za 11 mei ’24
Huub van der Lubbe, Dragan Bakema, Lucretia van der Vloot, Viggo Waas e.a. - De man van La Mancha

De man van La Mancha

Huub van der Lubbe, Dragan Bakema, Lucretia van der Vloot, Viggo Waas e.a.

vr 10 mei ’24 - zo 12 mei ’24
Club Guy & Roni invites: Cecilia Moisio - Adi(c)sco

Adi(c)sco

Club Guy & Roni invites: Cecilia Moisio

vr 10 mei ’24 20:30
Ontroerend Goed - Fight Night

Fight Night

Ontroerend Goed

za 11 mei ’24 20:30
Plan Brabant | Festival Cement | Feikes Huis - Het Donker

Het Donker

Plan Brabant | Festival Cement | Feikes Huis

zo 12 mei ’24 14:30
Michael Pilarczyk - Rust in je hoofd

Rust in je hoofd

Michael Pilarczyk

reprise
di 14 mei ’24 20:00 - 21:30
King Sisters - Close to Harmony

Close Harmony

King Sisters

di 14 mei ’24 20:30
Ver van je bed

Ver van je bed

Annick Boer, Martijn Kardol, Renée de Gruijl e.a.

wo 15 mei ’24 20:30
7fingers - Duel Reality

Duel Reality

7 Fingers

do 16 mei ’24 20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt

Podiumbeest Ontsnapt

Mark van de Veerdonk

reprise
do 16 mei ’24 20:30
Tineke Schouten - De Schoenen Schoenen Aan

De Schouten Schoenen Aan

Tineke Schouten

vr 17 mei ’24 en za 18 mei ’24
Panama Pictures - The Man who fell from the sky

The Man who fell from the sky

Panama Pictures

vr 17 mei ’24 20:30
De Joardy show - Jim Deddes

De Joardy show

Jim Deddes

za 18 mei ’24 20:30 - 21:40
Herman van Veen - Een voorstelling

Een voorstelling

Herman van Veen

zo 19 mei ’24 en ma 20 mei ’24
De late late tante Bep show

Late Late tante bep show

Het Nationale Theater

di 21 mei ’24 20:30
Pieter Derks - Ja, leuk

Ja, leuk

Pieter Derks

wo 22 mei ’24 en do 23 mei ’24
Het Nationale Theater - Brown Sugar Baby

Brown Sugar Baby

Het Nationale Theater

wo 22 mei ’24 en do 23 mei ’24
Checkpoint Theater - Ervaar de explosie

Het dak er af!

Checkpoint Theater

vr 24 mei ’24 19:30 - 21:00
Opera Zuid - La scala di seta/Il signor Bruschino

La scala di seta/Il signor Bruschino

Opera Zuid

za 25 mei ’24 20:00 - 23:25

Catastrofe

Jay Francis

zo 26 mei ’24 20:00 - 21:30
Arjen Lubach - Comedy Tour!

COMEDY TOUR!

Arjen Lubach

ma 27 mei ’24 - wo 29 mei ’24
Thomas, Sacha en Jos - Twee oude vrouwtjes

Twee oude vrouwtjes

Thomas, Sacha en Jos

di 28 mei ’24 20:30
Yamato - Hinotori

Hinotori

Yamato

do 30 mei ’24 20:00 - 22:05
Toneelgroep Oostpool | Daria Bukvić - Girls & Boys

Girls & Boys

Theater Oostpool | Daria Bukvić

vr 31 mei ’24 20:00
Christel de Laat - En door!

En door!

Christel de Laat

za 1 jun ’24 - wo 5 jun ’24
Duda Paiva Company - Kinderen van het Verdwenen Woud

Kinderen van het Verdwenen Woud

Duda Paiva Company

zo 2 jun ’24 15:00 - 16:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit

Dat doet ze anders nooit

Lenette van Dongen

reprise
vr 7 jun ’24 en za 8 jun ’24
Theater Rotterdam | Erik Whien - Slachthuis vijf

Slachthuis vijf

Theater Rotterdam | Erik Whien

vr 7 jun ’24 20:30 - 22:00
Stef Bos - Bloudruk

Bloudruk

Stef Bos

wo 12 jun ’24 20:00
Rundfunk - Schau

Schau

Rundfunk

do 13 jun ’24 en vr 14 jun ’24

The Superheroes

Moord in het Parktheater

Wegens succes bijgeboekt!
vr 21 jun ’24 en za 22 jun ’24

Kliekjesfeest

De Klimaatjes

Première
zo 23 jun ’24 14:00 - 14:45