Parktheater Eindhoven

Delusion 2.0

Oxygen | Jennifer Romen

Tue 20 Feb ’24 20:00

En door!

Christel de Laat

Thu 22 Feb ’24 - Wed 5 Jun ’24

Maankoningin

Club Lam

Wed 21 Feb ’24 20:30

Parktheater Academy - Zelfloosheid

Gertjan van Dokkum

Thu 22 Feb ’24 17:00 - 18:00

En ze leefden nog lang en gelukkig

Het Zuidelijk Toneel | Stichting Nieuwe Helden

Thu 22 Feb ’24 19:30 - 20:45

Breakin' Convention

Fri 23 Feb ’24 19:30 - 21:40

Beauty Persists

Igone de Jongh

Fri 23 Feb ’24 20:00 - 21:40

Circus Circus

Moord in het Parktheater

Wegens succes bijgeboekt!
Sat 24 Feb ’24 and Sun 25 Feb ’24

Doet u ook mensen?

Janneke de Bijl

Sat 24 Feb ’24 20:30 - 21:45

Tomaatje op je neus

Arno Huibers

Sun 25 Feb ’24 and Sun 24 Mar ’24

Murder on The Oriënt Express

Remko Vrijdag, Gerrie van der Klei, Frederik Brom e.a

Wed 28 Feb ’24 20:00 - 22:10

Comedy Café

The Laughing Lizard - 23/24

Wed 28 Feb ’24 - Fri 24 May ’24

Strangely Familiair

Jakop Ahlbom Company

Wed 28 Feb ’24 20:30 - 21:50

WARM

Kasper van der Laan

Thu 29 Feb ’24 20:00 - 21:40

Deelder Draait

Ari Deelder en het Benjamin Herman Kwartet

Thu 29 Feb ’24 20:30 - 22:10

Dichtbij

De Bevers in concert

Fri 1 Mar ’24 20:00 - 22:25

Great Catch

De CircusCoalitie

Fri 1 Mar ’24 20:30

Meer kan ik er niet over zeggen

Teun van den Elzen

Fri 1 Mar ’24 20:30

The Underground

NITE (voorheen Noord Nederlands Toneel)

Fri 1 Mar ’24 20:30 - 22:05

Wie is er bang voor Virginia Woolf?

Sanne Wallis de Vries, Bas Hoeflaak, Alex Ploeg en Claire Bender

Sat 2 Mar ’24 20:00 - 22:05

De Meester en Margarita

Orkater | KONVOOI

STROOM
Sat 2 Mar ’24 20:30 - 21:50

Dreumesconcert

Krulmuziek, klassiek voor kleintjes

KinderTheaterWeek
Sun 3 Mar ’24

Blub!

Krulmuziek, klassiek voor kleintjes

KinderTheaterWeek
Sun 3 Mar ’24 11:30

Peter Pan de musical

Morssinkhof Terra Theaterproducties

Sun 3 Mar ’24 13:30

De Ramadan Conference

Anuar, Dolf Jansen & Erhan Demirci

Tue 5 Mar ’24 20:00 - 21:30

Fokker Blankers Tol

Anne Wil Blankers, Henriëtte Tol, Renée Fokker

Wed 6 Mar ’24 20:00 - 21:20

Rabbit Hole

De Toneelmakerij | Theater Sonnevanck

STROOM
Thu 7 Mar ’24 19:30 - 20:50

Rhythm & Flow

ISH Dance Collective

Thu 7 Mar ’24 20:00 - 21:15

Particles of God

Isabelle Beernaert

Fri 8 Mar ’24 20:00 - 21:15

Korte metten

Jeroens Clan

Fri 8 Mar ’24 20:30 - 22:05

De Barbier van Sevilla

Staatsopera van Moldavie

Sat 9 Mar ’24 20:00 - 22:35

The making of Berlin

BERLIN | Yves Degryse

Sat 9 Mar ’24 20:30

Jaloezie is een bitch

Kirsten van Teijn

Sat 9 Mar ’24 20:30 - 22:00

Geubels gaat in bad

Philippe Geubels

Mon 11 Mar ’24 - Wed 13 Mar ’24

Birds

DOX | Dalton Jansen

STROOM
Tue 12 Mar ’24 19:30 - 20:30

Bossen

Gover Meit (voorheen Stefano Keizers)

Wed 13 Mar ’24 20:30 - 22:00

Versus

Theater Utrecht

STROOM
Thu 14 Mar ’24 20:30

Robin Hood

Phion | Theater Sonnevanck

Fri 15 Mar ’24 19:30 - 20:50

Digital Twin

Another Kind of Blue

Fri 15 Mar ’24 20:30 - 22:10

30 jaar on stage

Najib Amhali

Sat 16 Mar ’24 - Tue 19 Mar ’24

Glitter

Antonin Rioche | Korzo & Nederlands Dans Theater

Sat 16 Mar ’24 20:30

Helden!

The Legends

Sat 16 Mar ’24 20:30 - 22:40

Thuis

Mime Wave

Sun 17 Mar ’24 11:00 - 11:50

Talking hands

Het Filiaal

Sun 17 Mar ’24 16:00 - 16:50

Broos

Matzer Theaterproducties

Mon 18 Mar ’24 and Tue 19 Mar ’24

Hush

De Dansers

Wed 20 Mar ’24 20:30

NG

Van der Laan en Woe

reprise
Thu 21 Mar ’24 and Fri 22 Mar ’24

Wachten op Godot

Het Nationale Theater

Thu 21 Mar ’24 20:30 - 23:00

Myrte Siebinga zoekt een kamer

De Warme Winkel

Fri 22 Mar ’24 20:30

BAAAAAA

Circus Treurdier

STROOM
Fri 22 Mar ’24 20:30 - 22:15

Stuntkont

155 | Maas Theater en Dans

Sat 23 Mar ’24 14:30 - 15:30

Team Solo

Merijn Scholten

reprise
Sat 23 Mar ’24 20:00

Presentatie workshop: Wie ben ik?

Stedelingen

Sat 23 Mar ’24 and Sun 24 Mar ’24

Blikvangers

De Stilte

Sun 24 Mar ’24

Over troost en een betekenisvol leven

Dirk De Wachter

nieuw in verkoop
Sun 24 Mar ’24 15:30 - 17:00

Dromenjagers, Charity Inspiratie Seminar voor Dream4Kids

Charity Inspiratie seminar, een samenwerking tussen Dream4Kids & Brand Connection

Tue 26 Mar ’24 12:30 - 18:30

Ziel

Conny Janssen Danst

Wed 27 Mar ’24 20:00 - 21:15

Huis van Troje

Toneelschuur producties | Internationaal Theater Amsterdam

STROOM
Wed 27 Mar ’24 20:30

The Singer Songwriter Show

Nick Schilder

Thu 28 Mar ’24 20:00 - 22:20

A vida rosa

Rosa da Silva

Thu 28 Mar ’24 20:30

Bouwjaar ‘61

Diederik van Vleuten

Thu 28 Mar ’24 20:30

Wildbloei

Valentina Tóth

Fri 29 Mar ’24 20:30

Finalistentour 2024

Leids Cabaret Festival

Fri 29 Mar ’24 20:30

Instadichtersbal

Avond van de Amai

Sat 30 Mar ’24 19:30 - 22:10

Brothers

Ashton Brothers

Sat 30 Mar ’24 and Mon 1 Apr ’24

Spring

Introdans

Tue 2 Apr ’24 20:00

Wat als

Claudia de Breij

Wed 3 Apr ’24 - Fri 5 Apr ’24

Haar in de Wind

Wilfried de Jong & Caro Derkx

Thu 4 Apr ’24 20:30

Glittermoe

Gavin Reijnders

Thu 4 Apr ’24 20:30 - 21:45

Rijnreisje

De Toneelmakerij

STROOM
Sat 6 Apr ’24 16:00

In de gloria!

Gerard van Maasakkers en gasten

Sat 6 Apr ’24 and Sun 7 Apr ’24

Lucky Luuk

Meneer Monster

Sun 7 Apr ’24 15:00 - 15:50

La Galerie

Machine de Cirque

Tue 9 Apr ’24 20:00 - 21:15

Wetenschap voor iedereen

Universiteit van Nederland Live

Tue 9 Apr ’24 20:30

Nee, precies daarom

Nabil

Wed 10 Apr ’24 20:30

Het Wim Sonneveld-Complex

Tarik Moree en Tim Olivier Somer

Wed 10 Apr ’24 and Thu 11 Apr ’24

Oud Geleerd, Jong Gedaan

Jim Bakkum

Thu 11 Apr ’24 20:30

Met de beste bedoelingen

Thijs van de Meeberg

Fri 12 Apr ’24 20:30

Boni de Musical

Stichting Doewet | Het Zuidelijk Toneel | Vereniging Ons Suriname

Sat 13 Apr ’24 20:00

Marlene

Sven Ratzke

Sat 13 Apr ’24 20:30

De stille kletsmajoor

Tg. Winterberg

Sun 14 Apr ’24

Supernormaal

HNTjong

Sun 14 Apr ’24 14:30 - 15:30

100% COCO New York

Morssinkhof Terra Theaterproducties

Sun 14 Apr ’24 14:30 - 15:45

HEAT

Theater Rotterdam | Davy Pieters

STROOM
Tue 16 Apr ’24 20:30 - 21:45

The Bootleg Sixties

Overtures

Wed 17 Apr ’24 20:00 - 22:20

VIER x VIER

Theater a/d Rijn

Wed 17 Apr ’24 20:30

La Traviata at The Dining Opera

Thomas de Bruijn e.a.

Thu 18 Apr ’24 - Sat 20 Apr ’24

Dat zie je een ander niet doen

Bert Visscher

reprise
Thu 18 Apr ’24 and Fri 19 Apr ’24

Gladys, Ella, Barbra, Adele... Karin!

Karin Bloemen & Old School Band

Thu 18 Apr ’24 20:30

Portret

Tjitske Reidinga

Fri 19 Apr ’24 20:30 - 21:40

Heel

Laura van Dolron

Fri 19 Apr ’24 20:30

BORRELNOOTJEZ

EL7EBS (GEVANGENIS)

Sat 20 Apr ’24 20:00

De Cabaret Club

Sat 20 Apr ’24 20:30

Coco kan het!

Prentenboekjesfestival Dieren in de Tuin

Sun 21 Apr ’24

Dikkie Dik & Ik

Prentenboekjesfestival Dieren in de Tuin

Sun 21 Apr ’24 11:00 - 11:45

Mees Kees Op Kamp

Luuk Haaze, Mylène d’Anjou e.a.

Sun 21 Apr ’24

High Class Bitch

Daniël Arends

Tue 23 Apr ’24 - Thu 25 Apr ’24

Panic Room

Theater Utrecht

Wed 24 Apr ’24 20:30

Grind

Kommil Foo

reprise
Thu 25 Apr ’24 20:30

Herman

Stefan de Walle, Eva Van der Gucht e.a.

Fri 26 Apr ’24 20:00 - 21:30

Het beste van urban dans

Urban Dansdagen 2024

Fri 26 Apr ’24 20:00 - Sun 12 May ’24 20:00

NOM.NOS

Amenti Theatre Company | Gil the Grid

STROOM
Fri 26 Apr ’24 20:30

De Efteling Musical

Efteling Theater

Sun 28 Apr ’24

E kos aki ta ñaña! (Dit is een makkie!)

Het Huis van Asporaat

Sun 28 Apr ’24 19:30

Gewoon Roué

Roue Verveer

Wed 1 May ’24 20:00

The beauty of it all

Nederlands Dans Theater

Thu 2 May ’24 20:00

Schandalig mooie opera!

Francis van Broekhuizen en Gregor Bak

Thu 2 May ’24 20:30

Maan

ROSE stories

Fri 3 May ’24

Om de hoek woont een struik

Plankton | Sonja van Ojen & Hendrik Kegels

Sun 5 May ’24

De Grote Europashow

De Kiesmannen

Tue 7 May ’24 20:30

Kites

Roshanak Morrowatian | Rover

Wed 8 May ’24 20:30

Open

Boost

STROOM
Thu 9 May ’24 20:30

Het achtste leven (voor Brilka)

Theater Oostpool | Nina Spijkers

Fri 10 May ’24 18:30

Kermis Sinksen

Moord in het Parktheater

Wegens succes bijgeboekt!
Fri 10 May ’24 and Sat 11 May ’24

De man van La Mancha

Huub van der Lubbe, Dragan Bakema, Lucretia van der Vloot, Viggo Waas e.a.

Fri 10 May ’24 - Sun 12 May ’24

Adi(c)sco

Club Guy & Roni invites: Cecilia Moisio

Fri 10 May ’24 20:30

Fight Night

Ontroerend Goed

Sat 11 May ’24 20:30

Het Donker

Plan Brabant | Festival Cement | Feikes Huis

Sun 12 May ’24 14:30

Rust in je hoofd

Michael Pilarczyk

reprise
Tue 14 May ’24 20:00 - 21:30

Close Harmony

King Sisters

Tue 14 May ’24 20:30

Ver van je bed

Annick Boer, Martijn Kardol, Renée de Gruijl e.a.

Wed 15 May ’24 20:30

Duel Reality

7 Fingers

Thu 16 May ’24 20:00

Podiumbeest Ontsnapt

Mark van de Veerdonk

reprise
Thu 16 May ’24 20:30

De Schouten Schoenen Aan

Tineke Schouten

Fri 17 May ’24 and Sat 18 May ’24

The Man who fell from the sky

Panama Pictures

Fri 17 May ’24 20:30

De Joardy show

Jim Deddes

Sat 18 May ’24 20:30 - 21:40

Een voorstelling

Herman van Veen

Sun 19 May ’24 and Mon 20 May ’24

Ja, leuk

Pieter Derks

Wed 22 May ’24 and Thu 23 May ’24

Brown Sugar Baby

Het Nationale Theater

Wed 22 May ’24 and Thu 23 May ’24

Het dak er af!

Checkpoint Theater

Fri 24 May ’24 19:30 - 21:00

La scala di seta/Il signor Bruschino

Opera Zuid

Sat 25 May ’24 20:00 - 23:25

COMEDY TOUR!

Arjen Lubach

Mon 27 May ’24 - Wed 29 May ’24

Twee oude vrouwtjes

Thomas, Sacha en Jos

Tue 28 May ’24 20:30

Hinotori

Yamato

Thu 30 May ’24 20:00 - 22:05

Girls & Boys

Theater Oostpool | Daria Bukvić

Fri 31 May ’24 20:00

Dat doet ze anders nooit

Lenette van Dongen

reprise
Fri 7 Jun ’24 and Sat 8 Jun ’24

Slachthuis vijf

Theater Rotterdam | Erik Whien

Fri 7 Jun ’24 20:30 - 22:00

Bloudruk

Stef Bos

Wed 12 Jun ’24 20:00

Schau

Rundfunk

Thu 13 Jun ’24 and Fri 14 Jun ’24

The Superheroes

Moord in het Parktheater

Wegens succes bijgeboekt!
Fri 21 Jun ’24 and Sat 22 Jun ’24

Kliekjesfeest

De Klimaatjes

Première
Sun 23 Jun ’24 14:00 - 14:45
of 3