Linda vd Broek

Pop meets classic

The Dutch Tenors
Reprise
vr 28 nov ’25 20:00
vr 28 nov ’25
20:00

Muziekliefhebbers kunnen hun hart ophalen, wanneer deze vier jonge tenoren met grootse stemmen op het punt staan om het podium te betreden met een nieuwe draai aan het ‘Classical Pop’-genre. 

Anniek de Wild
Inzoomen
Anniek de Wild
Inzoomen
Anniek de Wild
Inzoomen
Anniek de Wild
Inzoomen

The Dutch Tenors, bestaande uit vier getalenteerde vocalisten, bundelen hun krachtige stemmen en komen naar het Parktheater. Onder begeleiding van live muzikanten bestaat hun repertoire uit een mix van klassieke pophits, indrukwekkende filmmuziek en hedendaagse songs, heruitgevonden met hun unieke stijl en flair. Alles op het hoogste niveau vocale gymnastiek, met bombastische klanken en indrukwekkende, lyrische samenzang.

Over The Dutch Tenors
The Dutch Tenors traden onder andere al op in Jordanië, Amerika en Oostenrijk. Ze waren te zien in hun eigen tv-special bij Omroep MAX, brachten in 2023 hun debuutalbum uit en hebben inmiddels meer dan 10 miljoen views op hun YouTube-kanaal.

The Dutch Tenors hebben snel naam gemaakt in de muziekwereld dankzij hun eigenzinnige benadering van klassieke popmuziek. Hun jeugdige energie en charmante persoonlijkheden maakt het een feest om naar te kijken en hun uitzonderlijke zang laat het publiek elke keer weer ademloos achter.

The Dutch Tenors zijn een genot om naar te luisteren: van opera tot gevoelige popballads, alles wordt met zoveel passie en vakmanschap gebracht. Met hun indrukwekkende stemmen en charme weten deze heren elke zaal in vervoering te brengen.” (Jan Slagter)

Credits

Cast Jonathan Vroege, Frank van Hengel, Dirk van den Brand, Floris van Gulik en muzikanten

Nieuw programma 25/26

Bekijk alle nieuwe voorstellingen van september '25 tot juli '26

Lees meer

Stuur mij de e-mail nieuwsbrief