Dia De Los Muertos

Moord in het Parktheater
Sat 4 Oct ’25 19:00 - 22:00
Rechercheurs gezocht
Sat 4 Oct ’25
19:00 - 22:00
  • Sat 4 Oct ’25
    19:00 - 22:00
    Kameleon

Ben je goed in puzzelen en handig in het ontcijferen van codes? Kun je logisch nadenken? Dan zou je weleens de Moord in het Parktheater kunnen oplossen. 

Moord in het Parktheater is inmiddels een beproefd en succesvol concept. Probeer er met een team van minimaal vier en maximaal zes personen achter te komen wie de dader is. Zorg ervoor dat je de juiste vragen stelt aan de verdachten, ze lopen gewoon vrij rond. Moord in het Parktheater is een soort Cluedo en Escaperoom in één. Het spel is avondvullend, je zit aan tafel en minstens één teamlid moet in het bezit zijn van een smartphone. Durf jij het aan?

  • Prijs is per team van maximaal vier personen. Een extra teamlid kost € 25 per persoon (max. zes personen).
  • Prijs is exclusief hapjes en drankjes
  • Ben je al vaker geweest en weet je niet meer zeker of je dit thema al een keer hebt gespeeld? Stuur dan een mail naar gastheer Remco, info@createstudios.nl. Op dit moment bestaan er elf verschillende spellen. 

Nieuw programma 25/26

Bekijk alle nieuwe voorstellingen van september '25 tot juli '26

Lees meer

Waitinglist

Subscribe to the e-mail newsletter