Frau Luna
-
vr 14 mei ’2719:00Try-outHertog Jan Zaal
Rang 1 Normaal € 49,50 CJP € 47,- Rang 2 Normaal € 44,50 CJP € 42,- Rang 3 Normaal € 39,50 CJP € 37,- -
zo 16 mei ’2714:30premièreHertog Jan Zaal
Rang 1 Normaal € 49,50 CJP € 47,- Rang 2 Normaal € 44,50 CJP € 42,- Rang 3 Normaal € 39,50 CJP € 37,-
Een groep jonge dromers raakt in de ban van de maan. Ze bouwen een luchtschip en gaan op zoek naar het mannetje in de maan. Daar belanden ze in een wonderlijke wereld waar vrijheid, liefde en fantasie de regels bepalen. Oude conventies verdwijnen, nieuwe verlangens bloeien op en niets is wat het lijkt. Of blijkt de maanwereld uiteindelijk toch een fantasierijke weerspiegeling van het aardse leven?
Steef de Jong kiest bewust voor een zichtbare theaterillusie: met karton, touwtjes en inventieve theatrale vondsten bouwen de zangers een complete (maan)wereld op het toneel. Philzuid verzorgt, onder leiding van muzikaal leider Enrico Delamboye, de energieke, tijdloze muziek, met swingende marsritmes en cabareteske invloeden.
De muziek is energiek en tijdloos, met swingende marsritmes en cabareteske invloeden die de voorstelling een aanstekelijk tempo en een flinke dosis humor geven.
-
Gezongen en gesproken in het Nederlands, met Engelse boventiteling.
Over Opera Zuid
Opera Zuid is het operagezelschap van het zuiden van Nederland en staat bekend om toegankelijke, verrassende producties met een sterke theatrale signatuur. Het gezelschap brengt opera naar een breed publiek en werkt regelmatig samen met andere culturele partners om het genre fris en eigentijds te houden.
Credits
Muzikale leiding Enrico Delamboye Nederlandse bewerking Paulien Cornelisse Regie, decor en kostuumontwerp Steef de Jong Choreografie Martin Michel Dramaturgie Joep Hupperetz Orkest Philzuid