Paul Sixta

What we leave behind

Ivgi & Greben
wo 14 apr ’27 20:30
wo 14 apr ’27
20:30
  • wo 14 apr ’27
    20:30
    Philipszaal
    Tickets vanaf za 23 mei ’26 09:30

In What we leave behind bewegen zeven dansers tussen herinnering en toekomst. Een kleurrijk bouwwerk van verf vormt het kloppend hart van de voorstelling, waar persoonlijke acties en beeldende scènes steeds opnieuw ontstaan en transformeren.

In What we leave behind traceert Ivgi&Greben de sporen die mensen achterlaten en de echo’s van het verleden die blijven doorwerken. Zeven dansers bewegen tussen vooruitkijken en terugblikken, in een voortdurende dialoog tussen heden en verleden, kunst en leven.

Centraal staat een kleurrijk bouwsel van verf, opgebouwd uit het nagelaten werk van kunstschilder Ruven Levav. Dit bouwwerk transformeert tot een schuilplaats en een bron van nieuwe verbeelding. Vanuit deze plek ontvouwen zich persoonlijke acties en schilderachtige tableaus vol grote gevoelens en subtiele verbindingen.

Een indringende dansvoorstelling over nalatenschap, verbondenheid en het vermogen tot transformatie, over wat we meenemen, wat we achterlaten en hoe niets ooit volledig verdwijnt.

Credits

Idee en choreografie Uri Ivgi, Johan Greben Dramaturgie Judith Schoneveld Muziekcompositie Tom Parkinson

Wachtlijst

Mijn wensenlijstje

Toegevoegd aan je wensenlijstje:

Bekijk mijn wensenlijstje

Stuur mij de e-mail nieuwsbrief