Opgewekt naar de eindstreep
-
di 28 mrt ’2320:00Hertog Jan Zaal
Rang 1 Normaal € 35,- CJP € 32,50 Rang 2 Normaal € 30,- CJP € 27,50 Rang 3 Normaal € 25,- CJP € 22,50
Hendrik merkt dat hij steeds vergeetachtiger wordt en het overzicht begint te verliezen en besluit daarom opnieuw een dagboek bij te houden. Dat zorgt voor grappige maar ook aangrijpende momenten. Net als bij de voorgaande Hendrik Groen-voorstellingen bestaat de cast uit jonge acteurs. Omdat er in iedere bejaarde ook nog altijd een jong iemand verborgen zit.
Van de dagboeken van Hendrik Groen zijn meer dan een half miljoen exemplaren verkocht. Ze werden bekroond met de NS Publieksprijs en als tv-serie uitgezonden. Ook in het theater is het succes ongekend: De zalen bij Pogingen iets van het leven te maken en Zolang er leven is, zaten avond aan avond vol.
- Voor Hendrik Groen- Opgewekt naar de eindstreep werkt Bos Theaterproducties samen met Alzheimer Nederland. Gedurende de tour wordt er gecollecteerd voor het goede do
"Born to be wild in het bejaardenhuis"
Credits
Regie Eddy Habbema Cast Beau Schneider, Britte Lagcher, Nikkie Kuis, Leendert de Ridder en anderen Bewerking Jibbe Willems